• Case IH JX Pro Seri

  • JX C Farmall Serisi

  • JX U Serisi

  • Puma CUX Serisi

  • Magnum Serisi

  • Axial Flow Biçer Döver

ÇİFTÇİLER TRAKTÖR | HAKKIMIZDA

Çiftçiler Traktör ve Tarım Ürünleri, sıfır ve 2. el tarım makinaları satışında en son teknolojiyi kullanarak tarıma hizmet etmektedir. Firmamız traktör ve tarım aletleri satışında, kalitesi ve teknik servis hizmetlerindeki verdiği güven sayesinde aranan bir marka olmuştur...


Şirketimiz Rahmetli Ali Niyazi Gençdinç tarafından 1973 yılında ÇİFTÇİLER TARIM ARAÇLARI adı altında yöremizdeki ilk traktör ve tarım aletleri satıcılarından biri olarak kurulmuştur. O zamanlar şahıs şirketi olan şirketimiz 2.el traktör, balya makinaları ve biçerdöver alım satımı yapmıştır.


1978 yılında ÇİFTÇİLER TARIM'A  Ali Osman Gençdinç'inde katılmasıyla satış ve müşteri portföyü yükselerek artmıştır.


1980 li yıllardan sonra bölgede en aktif satış yapan firma olarak göze batan firmamız kurumsallığının ilk adımı olarak 1988 yılından Massey Ferguson traktörlerinin İzmit ve Sakarya bölge bayisi göreve başlamıştır. Bu bayilik görevini bölgede pazar birinciliği, Türkiye traktör satış ikinciliği, bölge vergi rekortmenliği gibi güzel ünvanlar kazanarak yaklaşık 20 yıl sürdürmüştür.


2007 yılına gelindiğinde Massey Ferguson traktörlerinin Türkiyede'ki üretiminin durması sonucunda bu bayilik sona ermiştir.


2007 yılında ÇİFTÇİLER TARIM olan şahıs firmamız, şirketin 3.kuşak yöneticisi olan Abdullah Gençdinç'in katılması ile 2.kuşak ve 3.kuşağın ortaklığıyla ÇİFTÇİLER TRAKTÖR ZİRAAT MAKİNALARI adı altında Limited Şirketi olmuştur. Limited şirket olduktan sonra firmamız ülkemizdeki birçok tarım makinaları üreticilerinin bayiliklerini de alarak  tarım makinaları ve sulama sistemleri satışına ve ayrıca sürekli gelişen bir sektör olan hayvancılıkta kullanılan silaj paketleme makinalarında kullanılan streçlerin ve filelerin satış ve ithalatına başlamıştır.


Bu gelişmelerin akabinde ve Uzel A.Ş nin kapanmasının ardından firmanız 2012 yılına gelindiğinde ülkemizin en büyük traktör üreticisi olan TÜRKTRAKTÖR'e ait dünyaca ünlü CASE IH markasının Sakarya ve Kocaelin bayiliğini almıştır. Ve bu göreci halen en iyi şekilde yerine getirmektedir.